Różane Aleje

ul. Sikorskiego, Suwałki

OPIS INWESTYCJI

Różane Aleje to przytulne osiedle o niskiej zabudowie, nawiązującej charakterem do przedmiejskiej dzielnicy miasta „Osiedle Piastów”. Układ oraz architektura inwestycji została harmonijnie wkomponowana w istniejącą zabudowę ulicy Sikorskiego. Aby zapewnić jak największą wygodę w każdym z szeregów zlokalizowano tylko trzy domy.

Osiedle zaprojektowane zostało w unikatowym dla naszego miasta nowoczesnym stylu. Przemyślana forma, eleganckie wykończenie elewacji oraz starannie dobrane elementy zagospodarowania terenu nadają inwestycji spójnego i prestiżowego wyglądu.

Przemyślany układ funkcjonalny pozwala na dużą dowolność aranżacji. Na parterze budynku znajdować się będzie przestronny salon, oddzielna kuchnia oraz WC.

Dodatkową powierzchnię stanowić będzie garaż wraz ze schowkiem do przechowywania rowerów, kosiarki, mebli ogrodowych i innych akcesoriów.

Na piętrze przewidziano cztery przestronne pokoje sypialne oraz dużą łazienkę. Dwa pokoje posiadają wyjście na zadaszony taras.

Zaledwie kilka kroków od osiedla znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, przedszkole i szkoła. W niedalekim sąsiedztwie zlokalizowane są również sklepy i punkty usługowe a także kościół i plac zabaw dla dzieci.

Przy osiedlu znajdują się również tereny zielone i rekreacyjne. Poranny jogging lub wieczorny spacer staną się codziennością dla osób które chcą związać swoją przyszłość z tym miejscem.

LISTA DOMÓW

galeria

lokalizacja

ul. Sikorskiego, Suwałki